אודות 

 עדי לוי 

מייסד ומנהל

ניסיון מקצועי של מעל 40 שנה בתחומי פעילות שונים בתחום עיבוד נתונים. ניסיון רב בתכנון וניהול פרויקטים מגוונים של מערכות מידע המשתפות מגוון פלטפורמות ובכלל זה IBM Mainframe,

Microsoft, ו-UNIX על סוגיהן. משנת 1984 פועל כיועץ מחשוב ומנהל מערכות מידע ופרויקטים בארגונים וחברות ממגזרי המשק השונים. מרצה במכללה ובקורסים למקצועות המחשב.

 

ממייסדי חברת מתודה מחשבים בע"מ ושותף למהלכי התבססותה החל מן השלב בו הייתה חלוצת חברות הייעוץ הפרטי בתחום עיבוד הנתונים. ביצוע פרויקטים של ניתוח, הגדרה, ניהול, הקמה והטמעה של מערכות בתחום עיבוד הנתונים, ושותף להטמעתו של נוהל מפת"ח במשרדי הממשלה ובארגונים ציבוריים ופרטיים.

 

ניסיון רב בהכנת מכרזים, ברכש, ובהקמה וניהול של תשתית לעריכת מכרזים. מאז 2005 התמקדות בתחום עריכת מכרזי מחשוב וטכנולוגיות, קודם כממונה על מכרזי המחשוב והטכנולוגיה הכלל ממשלתיים במנהל הרכש הממשלתי במשרד האוצר וכיום כיועץ עצמאי.

 

פיתוח ואספקה של שירותי ענן עבור שדרת הניהול בארגוני מחשוב. השירותים הללו מקבצים נתונים מהמערכות ומהגורמים השונים בארגון ומשקפים את כל הקשרים והתלויות בין כל רכיבי המידע. התוצאה - כלי ניהול משוכללים המכילים כל העת מידע עדכני הנגיש למנהלים ולכל גורם מורשה מכל תחנת עבודה, מחשב לוח או טלפון חכם. 

 

 


iTenders.co.il